fbpx

Vše o studiu

Často se nás ptáte, jak studium probíhá a jak náročné je. Jestli je možné ho zvládnout i při menší časové kapacitě, ve spojení s dalšími povinnostmi a jak kurzy fungují.

Zde jsou odpovědi na nejčastěji kladené otázky:

FAQ 1: Proč u nás rok nebo dva roky studovat interiérový design?
Jsme škola splněných designérských snů a Roční kurz a Dvouletý je určitě to nejlepší, co dnes na trhu najdete. Přenášejí kvalifikovaní lektoři a hlavně jde o rekvalifikační kurz, na který se vztahují možnosti financování školného úřadem práce dle zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti. Navíc studium je možné hradit pomocí splátkového kalendáře (s 2% navýšením ceny).

FAQ 2: Jak se stanu z laika profesionálem?
Za pomoci teoretických i praktických cvičení se spoustou materiálů a pomůcek. Pro každou studijní skupinu zajistíme cvičného klienta, který vám dá konkrétní zadání. Cvičný klient představuje svůj projekt společně s informacemi o prostoru, se studenty se v průběhu jejich studia stýká a projednává kroky projektování.

FAQ 3: Jak se mám rozhodnout, zda studovat dlouhodobé studium? Zvládnu to?
Přijďte k nám na některý ze Dnů otevřených dveří. Rádi se vám budeme věnovat. Prohlédnete si prostory školy, pohovoříte o vašich možnostech s ředitelkou školy Janou Hradeckou, seznámíte se s lektory. Doporučujeme začít rozehřívacím kolečkem – kratším kurzem nebo workshopem. Ukážeme vám, jak kreativní a smysluplná je práce interiérového designéra. A mohu vám garantovat, že vás nadchneme.

 

Máte další otázky? Rádi vám je zodpovíme na některém ze Dní otevřených dveří nebo na osobní konzultaci. Napište nám e-mail nebo využijte chatovací okno. Rádi se vám budeme věnovat.