fbpx

Firemní školení

individuálně sestavený odborný kurz, workshop či školení

Nabízíme sestavení individuálního odborného kurzu, školení, semináře nebo workshopu z oblasti navrhování interierového designu.

Jaké výhody mají odborná školení?

Jedná se především o proškolení zaměstnanců v oblasti interiérového designu v rámci vašeho sortimentu. Konkrétně např. možnosti barevných, materiálových a tvarových kombinací, ergonomie prostoru, nová a neobvyklá řešení, vhodná integrace nového zařízení do stávajícího zákazníkova prostoru a doporučené změny, prodejní dovednosti, způsoby prezentace návrhů atd…

Vaši prodejci se tak díky našemu školení povýší na odborné poradce v oblasti navrhování interiérů a rozšíří tím nejen vaše nabízené služby, ale hlavně prodej sortimentu a ruku v ruce s tím i navýšení tržeb.

Každý zákazník očekává, že mu prodejce či jakýkoli zaměstnanec vaší firmy, se kterým se ve firmě setká, nejen prodá výrobek, který si sám vybral, ale hlavně mu doporučí ten, který je pro něj nejvhodnější, nejlépe bude slušet jeho prostoru a bude respektovat koncept celého jeho bydlení. V takovém případě je ochoten si pořídit i větší množství sortimentu, než sám původně zamýšlel.

Využijte naše zkušenosti a znalosti, nabízíme řešení pro vaše úspěšné podnikání.

Výhodou individuálního školení je soustředěnost lektora na vaše konkrétní požadavky, podpora strategie vaší firmy, respekt počáteční úrovně znalostí školených a hlavně práce s vaším nabízeným sortimentem. Kurzy jsou vedeny kvalifikovanými odborníky s dlouhodobou praxí. Jsou to nejen interiéroví designéři, projektanti, architekti, ale také prodejci a řemeslníci, kteří jsou velmi úspěšní na našem trhu.

Kde vás vyškolíme?

Školení můžeme zorganizovat buď v prostorách interier design školy intermezzo, nebo celý váš tým může zůstat v pohodlí svých kanceláří, obchodů, provozoven a my s lektory a všemi pomůckami přijedeme za vámi. Příp. můžeme zařídit jiný vhodný prostor, který bude blízko vaší provozovně.

Co školení obsahuje?

Ceny již od 2 350, za osobu (bez DPH) / den školení (1017 hod. s hodinovou přestávkou na oběd). Cena školení se odvíjí od místa školení (naše učebna, pronajatá učebna či školení v prostorách klienta), konkrétního tématu a jeho rozsahu, použitých pomůcek a počtu školených osob. Maximální počet účastníků ve skupině je dle tématu 1015. Samozřejmostí jsou tištěné materiály, které účastníci obdrží. Následně se můžete občerstvit v místní kavárně, která je součástí školy.

Při větším počtu osob (a tedy opakování již vytvořeného kurzu) či větším rozsahu školení (více než 3 dny) nabízíme výrazné slevy.

Konkrétní tematickou a cenovou nabídku na firemní školení si můžete kdykoli vyžádat.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosím kontaktujte nás pro bližší informace nebo osobní schůzku.