NÁŠ PŘÍBĚH


Jsme INTERMEZZO.
Jsme škola interiérového designu. Škola designérských snů.
Učíme studenty interiérovému designu. Děláme svět krásnějším. A plníme sobě i druhým jejich sny. Jsme Interier design škola intermezzo. Od roku 2008 pod vedením interiérové designérky, publicistky, lektorky… a skvělé ženy Jany Hradecké. Pojďte studovat do některého z našich kurzů, čtěte náš pravidelný blog a přidejte se ke komunitě stovek úspěšných absolventů.

Video k výročí působení 10 let, školy Intermezzo sledujte zde.

Historie školy
Interier design škola intermezzo byla založena Janou Hradeckou, majitelkou interier design studia intermezzo, absolventkou Umělecké Školy Designu a Design školy. Interier design škola je určena dospělým, kteří se zajímají o design interiérů, nové trendy v bydlení, dekorování a aranžování, historii a vývoj stylů. Škola je dobrým startem nejen pro zájemce o profesionální kariéru v interiérovém designu, ale také pro ty, kteří staví nové bydlení a chtějí se lépe orientovat v nabídce obchodů, naučit se číst v projektové dokumentaci, nebo se pouze ujistit, že jejich výběr zařízení je správný. Interier design škola intermezzo funguje v rámci vzdělávání dospělých a oprávnění k vedení odborných kurzů, Roční a dvouletý kurz je akreditován Ministerstvem školství (MŠMT). Tedy osvědčení, který po absolvování závěrečných zkoušek obdržíte, je dokladem o rekvalifikaci na designera interierů s celostátní platností. Je dokladem o intenzitě vašeho studia a splnění všech studijních úkolů a kritérií stanovených interier design školou intermezzo. Přednáší u nás zkušení lektoři s dlouhodobou praxí. Jsou to interiéroví designéři, projektanti, architekti, grafici, ale také odborní řemeslníci, kteří velmi dobře znají materiál, se kterým pracují.

Pro koho je škola určena
Interier design škola intermezzo je první tuzemská škola s akreditací MŠMT v České republice. Naše studenty školí lektoři – profesionálové, kromě profesionality se také pyšníme přátelským prostředím a vstřícností. Individuální přístup je zajištěn maximálním počtem 9 studentů ve skupině. Teorii jsme od začátku vzniku školy propojili s praxí, každý student diplomového kurzu má svého prvního reálného klienta. Po absolvování studia v naší škole tedy studenti lehce najdou uplatnění na trhu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé intenzivní kurzy interiérového designu.
Ať toužíte rozvíjet vlastní zájem o design interiéru a zlepšovat své dovednosti, nebo se chcete interiérovému designu věnovat profesionálně, jistě zde naleznete kurz podle svých požadavků.

Kniha Škola interiérového designu
Interier design škola intermezzo vydala v roce 2013 svou první knihu Škola interiérového designu s podporou nakladatelství Grada. Kniha je koncipovaná nejen pro vzdělávání v oboru, ale i pro inspiraci a estetický zážitek všech čtenářů. Autorem publikace je Jana Hradecká s kolektivem lektorů Interier design školy intermezzo. Kniha vás provede všemi odvětvími této nádherné práce od prvotních konceptů po založení vlastní praxe. Přehlednou formou se v ní seznámíte s různými materiály používanými v interiéru, s nejčastějšími styly používanými ve světě i u nás. Kromě jiného se také dozvíte, co je to moodboard a sampleboard, a k čemu slouží. Kniha obsahuje velké množství barevných fotografií napomáhajících ke snazšímu vyjádření a pochopení barevných schémat a dalších zmíněných tipů a triků pro vytváření originálních a nadčasových interiérů.
Cena publikace: 490 Kč + poštovné
+ speciální ceny pro studenty a absolventy kurzů v interier design škole intermezzo

JANA HRADECKÁ

NAŠI LEKTOŘI