LENKA ČÍŽEK MAŠKOVÁ


Po absolvování VŠUP, obor textilní tvorba, se začala věnovat práci interiérové designérky a originální interiéry navrhuje jak pro komerční prostory, tak pro privátní klienty.

V intermezzu přednáší styly interiérů, textilní materiály a dekorace.

Miluje design a věci s ním související, nápady, nečekané, vtipné a trochu výstřední věci a psy. Ráda se vzdělává, zajímá ji praktická psychologie, politika, sport, „hadříky“ a vlastně všechno možné.

Ve svém volném čase se kromě realizací vlastní umělecké tvorby věnuje typologii osobnosti podle enneagramu a rozvíjení skrytých schopností jedince. Velmi ráda pracuje pro různé typy lidí a baví ji pozorovat, jak se jejich osobnostní charakter přenáší do požadavků na zařízení jejich životního prostoru.

Publikuje články v časopisech i na internetu:

Funkčně a stylově (Náš útulný byt/Dekorace)
Škola interiérového designu III: Interiér potřebuje koncept (Home/Bydlení)
Škola interiérového navrhování VII: Textil v návrhu interiéru (Home/Bydlení)

Lenko, proč učíš v interier design škole intermezzo?

V intermezzu mě těší lektorovat proto, že mě baví práce s reálnými lidmi, kteří se dokáží otevřít novým možnostem ve svém životě a následovat často zadupávanou touhu vyjadřovat se tvořivě ve svém životním prostoru. Zároveň mě naplňuje pouze práce, která má smysl a vidím z ní reálné výsledky, ať je to nový interiér, který jsem navrhla a zrealizovala pro klienty, nebo vypracované projekty studujících při závěrečných zkouškách v intermezzu. A v neposlední řadě je pro mě radost pracovat ve společenství odborníků, kolegů lektorů, které se díky osvícenému vedení podařilo v intermezzu vytvořit.

Video medailonek lektora zde.

Kontakt:

+420 775 274 693 
lektor@intermezzo.cz