JITKA KOŘÍNKOVÁ


Působí jako osobní a týmová koučka, tlumočnice. Podporuje u lidí růstové nastavení a schopnost domluvit se. S týmy a skupinami pracuje zážitkovým způsobem, který lidem umožňuje objevit nové úhly pohledu, pochopit všechny zúčastněné a najít funkční řešení, které souzní s jejich hodnotami. Jako lektorka školila týmy a jednotlivce také v zahraničí v Anglii, Francii, Belgii, Austrálii a na Novém Zélandu.

V interier design škole intermezzo je lektorka kurzu komunikace s klientem.

Řídí se a vyučuje pod hesly cílem komunikace je vzájemné porozumění a pokud chceme něco prodat, našeho klienta potřebujeme zaujmout, dát mu pocit pochopení a pomoci mu najít řešení jeho problému.

Jejím koníčkem je výroba kozích sýrů, studium italštiny a tanec standartních i latinsko-amerických tanců s manželem. Je šťastnou ženou, manželkou, matkou, chovatelkou a pečovatelkou o duši domova.

Jitko, proč učíš v interier design škole intermezzo?

Mám ráda práci, která má smysl. Místo, kde žijeme a jak si ho vytvoříme zásadně ovlivňuje náš potenciál a kvalitu života. Je smysluplné hledat a vytvářet místo, kde se budeme cítit dobře a které nás nejlépe podpoří ve vyjádření, kým doopravdy chceme být.

Kontakt:

+420 775 274 693
lektor@intermezzo.cz