fbpx

Dva roky interiérového designu u nás?

Darujte svým blízkým studium interiérového designu. Právě máte jedinečnou příležitost věnovat dárek, který změní adresátovi život. Doslova.

Zanedlouho budou Vánoce, a pokud si lámete hlavu s dárkem, máme pro vás tip. Co takhle dvouletý kurz interiérového designu?
Představuje úplný vstup do práce interiérového designéra a určený každému, koho láká práce v oblasti navrhování interiérového designu. Pojďte na prohlídku tohoto jedinečného programu. Dvouletý kurz interiérového designu je nejkomplexnějším akreditovaným vzdělávacím programem specializujícím se na interiérový design v ČR a SR. Profesionálně připravený a odborně rozsáhlý kurz vás nebo vaše blízké (pokud jim kurz darujete) pomocí řady ověřených prostředků, materiálů a tvůrčích postupů připraví na všechny aspekty práce interiérového designéra.

Komu je kurz určený?
Tento kurz je určen uchazečům, kteří mají zájem stát se úspěšnými profesionálními designéry i profesionálům s praxí, kteří své teoretické i praktické znalosti chtějí zdokonalit a odborně se tak připravit na opravdu úspěšnou kariéru.

Co se v dvouletém rekvalifikačním programu učí?
Interier design škola intermezzo funguje v rámci vzdělávání dospělých a má oprávnění k vedení odborných kurzů. Po absolvování náročných závěrečných zkoušek a účasti na kurzu min. 80% obdržíte osvědčení o získané rekvalifikaci a diplom, který je dokladem o úspěšném ukončení vzdělávacího programu „Kurz interiérového designu“. Diplom plní funkci dokladu o intenzitě vašeho studia a splnění všech studijních úkolů a kritérií stanovených naší Interier design školou. Studium je zakončeno prezentací závěrečného projektu před odbornou porotou a klientem a písemným testem. Ve dvouletém kurzu je navíc dostatek prostoru věnován nejen přednáškám odborných lektorů, ale hlavně velkému množství praktických cvičení. Metodika výuky Interier design školy intermezzo je naprosto jedinečná a úspěšné kariéry absolventů to potvrzují.
Prohlédněte si přehled předmětů dvouletého kurzu. 

Co vše máte v ceně?
Odborný program, studijní materiály, pracovní pomůcky k praktickým cvičením (tužky, pastelky, fixy Copic – speciální fixy pro návrháře, papíry, štětce, pravítka…), přestávkové občerstvení (káva, čaj, voda, něco malého k zakousnutí).

Chci darovat tento kurz.
Rád bych se nezávazně sešel a poradil s výběrem tohoto dárku.

Těšíme se na vás!
Vaše Jana a tým lektorů Intermezzo