Intermezzo - design interiérů, návrhy interiérů, dekoraterství, barevné poradenství, návrhy bytů, zařizování bytů

O nás

Zakladatelkou interiérového studia Intermezzo je Jana Hradecká, absolventka Umělecké Školy Designu a DesignŠkoly.

 

Naším hlavním zaměřením jsou celkové rekonstrukce historických domů, stavení, zámečků, bytů.

 

Rozhodující jsou pro nás představy a požadavky klienta, který v námi navrženém interiéru bude žít nebo pracovat, zároveň však přicházíme s variantami a alternativami, které nabídnou klientovi nový pohled a perspektivu. Snažíme se pomoci klientovi utřídit jeho stylové preference a nalézt pro něj nejpříjemnější atmosféru.

 

Vždy to bude klient se svými požadavky a pocity, kdo stojí v centru naší pozornosti a k úspěšnému završení naší práce se nemůžeme dostat jinak než dialogem s ním.

 

Klademe velký důraz na detail

a řemeslné zpracování. Velmi nám záleží na tom, aby věci i po letech fungovaly tak jak mají, a proto jsme si vytvořili síť šikovných a především spolehlivých truhlářů, interiérových malířů, štukatérů, kovářů, pasířů, obkladačů a dalších řemeslníků…

LátkyNákresBarvy

 

Máme zkušenosti s realizací celého spektra zakázek – od navrhování interiérů či rekonstrukcí soukromých bytů až po zařizování kanceláří a komerčních prostor.Vítáme poptávky na návrhy interiérů restaurací, barů, hotelů či dětských center.

 

Tým spolupracovníků:

 

Emiliano Santarelli

Emiliano Santarelli

Italský interiérový designer, studoval v Miláně na Univerzitě Politecnico. Jeho obor je interiérový design, 3D vizualizace a navrhuje nábytek na míru. Kreativní a praktický, přináší zkušenosti s řešením technických problémů. Surfuje, jezdí na skateboardu a snowboardu, hraje na kytaru a vyrábí různé věci.


Jan Horák

Jan Horák

Zabývá se grafickým, produktovým, interierovým designem a fotografií. Vytváří 3D vizualizace a je lektorem v interier design škole Intermezzo. Rád poznává nové lidi, učí se a sportuje.


Radek Začal

Radek Začal

Architekt, stavební inženýr, zakladatel a spolumajitel architektonického a projekčního ateliéru KUBUS a stavební firmy se zaměřením na architekturu a design nízkoenergetických a pasivních domů navrhovaných na principech udržitelné výstavby.


Lenka Kulhavá

Lenka Kulhavá

Interierová designérka, absolventka interier design školy Intermezzo a DesignŠkoly. Pro klienty vytváří návrhy interiérů včetně 3D vizualizací, nábytku na míru a originálních dekorací. Její prioritou je pochopit přání a potřeby klienta a vytvořit pro něj funkční a jedinečný prostor, ve kterém se bude cítit sám sebou a s láskou se do něj bude vracet. Ráda cestuje za architekturou a uměním a fotografuje.


Lenka Marková

Lenka Marková

Ve firmě PROFI LIGHTING se od roku 2000 zabývá návrhy, studiemi a realizacemi osvětlení interiérů a exteriérů rodinných domů, bytů, hotelů, komerčních prostor a veřejných ploch. Poskytuje technickou podporu architektům, projektantům a designérům při vlastních realizacích.
Životní motto: Úsměv je světlo, jež se ukáže v okně obličeje a naznačí, že srdce je doma.

Jana Hradecká, bytová návrhářka