JANA HRADECKÁ


Interiérová designérka, zakladatelka a ředitelka Interier design školy a interier design studia Intermezzo. Zakladatelka Asociace interiérových designérů a dekoratérů.

Profesně ji velmi ovlivnily dlouhodobé pobyty v zahraničí (Anglie, USA, Austrálie). Již přes 20 let se věnuje scénografii, publikuje v časopise Domov, Nové Proměny Bydlení, na e-portálu utulnydum.cz, v publikaci Best Office.. Vidět jste ji mohli v pořadech Bydlet jako, Sama Doma ČT či Snídaně s Novou. Všechny publikované články a rozhovory najdete v sekci Škola v médiích či na intermezzo blogu.

V intermezzu kromě jiného vyučuje Koncept tvorby interieru, Barvy v interieru, Historický vývoj stylů a světoví designery, vede workshopy, organizuje školení pro firmy. V interier design studiu se věnuje soukromým klientům, má za sebou mnohé realizace bydlení i komerčních prostor.

V roce 2013 vydala knihu Škola interiérového designu, která měla pro velký zájem již třetí dotisk (Grada). Navrhuje autorský nábytek, dělá scénografii pro dvě divadla.

Celoživotní vzdělávání je pro Janu samozřejmostí a zálibou, stejně tak jako výlety do přírody i do zajímavých měst celého světa. Rodina, příroda, umění, design, skaut, divadlo, cestování, dobré jídlo, sport a zdravý selský rozum – to jsou odkazy, ke kterým se Jana hlásí. Má tři dcery, morče, psa a kocoura.

Kontakt:

+420 775 274 693 
hradecka@intermezzo.cz
design studio intermezzo